plywalnia1
plywalnia3
XVI Śląskie Potyczki Dziecięcych Sekcji Ratownictwa WOPR
Posted on: 12 grudnia 2019, by : Agness

W dniu 7 grudnia 2019 na Zabytkowej Pływalni w Siemianowicach Śląskich odbyły się XVI Śląskie Potyczki Dziecięcych Sekcji Ratownictwa WOPR. Na Pływalnię Miejską przyjechały drużyny z Chorzowa – KIJANKI, Zabrza- DELFINY,Zawiercia-FOCZKI, Sosnowca- KROKODYLE, Jaworzna – PIRANIE JAWORZNO, które przystąpiły do rywalizacji z drużyną gospodarzy PIRANIAMI z Siemianowic Śląskich.

Po bardzo zaciętej rywalizacji drużyny uplasowały się na następujących miejscach:

I miejsce Zabrze DELFINY
II miejsce Siemianowice Śl. PIRANIE
III miejsce Chorzów KIJANKI
IV miejsce Sosnowiec KROKODYLE
V miejsce Zawiercie FOCZKI
VI miejsce Jaworzno – PIRANIE JAWORZNO

Dziękujemy za wsparcie w organizacji imprezy Urzędowi Miasta Siemianowice Śląskie z honorowym Patronatem Pana Prezydenta Rafała Piecha oraz Wydziałowi Kultury i Sportu Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie. Zawody otwarła Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Pani Małgorzata Pichen.

Po zakończonej rywalizacji i ogłoszeniu wyników wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz wspaniałe prezenty, które wręczyła Zastępca Prezydenta Miasta Pani Marta Suchanek-Bijak z Kierownikiem Pływalni Miejskiej Aleksandrą Lipko-Firlus.
Jak co roku Mikołaj dopingował wszystkich zawodników, a po zakończeniu rywalizacji przyłączył się do wspólnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Ratownikom Oddziału WOPR Siemianowice Śląskie za ogromne zaangażowanie w przygotowanie Potyczek oraz Prezesowi Oddziału WOPR Siemianowice Śląskie Markowi Kuna za profesjonalne prowadzenie zawodów.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy na Pływalnie Miejską za rok.