plywalnia1
plywalnia2
plywalnia3
previous arrow
next arrow
Fitness na sali

 

WTORKI GODZ. 18.15

CZWARTEK GODZ. 19.00

Od 1 marca 2022 wprowadzamy 2-tygodniową przedsprzedaż biletów jednorazowych oraz odbiór wejściówek (dla osób posiadających karnety) na zajęcia fitness na sali. Bilety można kupować w godzinach otwarcia kasy na Pływalni Miejskiej.

Od 16 maja 2022 w sprzedaży bilety na zajęcia w dniach: wtorki 17.05.2022;24.05.2022; 31.05.2022, czwartki 19.05.2022; 26.05.2022

Limitowana ilość biletów w sprzedaży 30 min. przed zajęciami w danym dniu.

Zakupione, ale nie wykorzystane bilety, nie podlegają zwrotowi i nie mogą być wykorzystane w innym terminie niż ten, który został zapisany na bilecie wstępu. 1 osoba może zakupić max. 2 bilety na 1 zajęcia.

 WTOREK
TRENING OBWODOWY to trening o charakterze interwałowym, dzięki któremu łączymy redukcję tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi. Przeznaczony jest dla każdego, ponieważ o intensywności ćwiczeń decydujemy same.

Zaczynamy od rozgrzewki. Następnie wykonujemy 12 ćwiczeń (1 obwód), jedno po drugim. Czas trwania poszczególnego ćwiczenia to 1 min, w czasie której staramy się wykonać maksymalną liczbę powtórzeń. Podczas treningu wykonujemy 3 obwody. Po każdym następuje 2 minutowa przerwa. Kończymy stretchingiem.

Zalety:
✔skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej – trening interwałowy to najlepszy sposób na trwałe pobudzenie metabolizmu co oznacza, że nawet w okresie po treningu, kiedy odpoczywasz, lub pracujesz, w organizmie nadal zachodzi proces redukcji tkanki tłuszczowej;
✔prosta forma treningu – wykonujemy ćwiczenia, które bardzo dobrze znacie; wykorzystujemy ciężar własnego ciała;
✔poprawa kondycji – regularne wykonywanie interwałów wzmacnia serce i prowadzi do obniżenia tętna spoczynkowego, co pozytywnie wpływa na kondycję oraz zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia;

CZWARTEK

TRENING OGÓLNOROZWOJOWY – to trening ukierunkowany na wszystkie partie ciała: mięśnie grzbietu, ramion, klatki piersiowej, brzucha, pośladków oraz nóg. Spodziewajcie się 10 minutowej rozgrzewki, ćwiczeń wykonywanych w seriach, które aktywują Wasze ciało do pracy oraz stretchingu. Po takich treningach uzyskujemy płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe ramiona i uda. W trakcie ćwiczeń aktywowany jest proces spalania tkanki tłuszczowej 😉 Znika cellulit !!!!

 

 

Skip to content