plywalnia1
plywalnia2
plywalnia3
previous arrow
next arrow
III edycja zawodów RETROSWIM
Posted on: 19 czerwca 2023, by : Agness

 

19 czerwca 2023r. na Pływalni Miejskiej w Siemianowicach Śląskich odbyły się  zawody w pływaniu stylami retro. To już III edycja zawodów RETROSWIM. Organizatorami imprezy byli:  Pływalnia Miejska, Klub Sportowy Silesia Winter Swimming, oraz Siemianowicki Oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego  Punktualnie o godz. 9.00 zawody otwarła Pani Zastępca Prezydenta Miasta Siemianowic Śląskich Beata Gałecka.

Po uroczystym otwarciu  mogliśmy obejrzeć pokaz ratownictwa zarówno w stylu retro jak i współczesną akcje ratunkową przygotowaną przez Ratowników Siemianowickiego Oddziału WOPR.  Następnie rozpoczęła się świetna zabawa połączona z rywalizacją  w pływaniu stylami retro.

Zawodników jak i kibiców obowiązywały również stroje retro, które również były oceniane. Po zakończeniu zawodów sędziowie przystąpili do podsumowania wyników i wyłonienia zwycięzców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom i gościom za udział w zawodach  RETROSWIM oraz Ratownikom Siemianowickiego Oddziału WOPR za pomoc w organizacji zawodów.

ZAPRASZAMY ZA ROK NA KOLEJNĄ  IV EDYCJĘ ZAWODÓW PŁYWACKICH W STYLU RETRO.

III Retroswim
« z 2 »
Skip to content